09 / Грудень, 2021
9 грудня Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан взяв участь у офіційній презентації архітектурного Проєкту «RESET 2022: енергоефективні, зелені школи».
Організатори проєкту: Громадська Спілка «Бізнес за партнерство» спільно з Асоціацією міст України.
Офіційний запуск архітектурного проєкту «Reset 2022. Енергоефективні, зелені школи» відбувся за участі голів громад, представників міністерств, бізнесу та експертів архітектурного середовища.
З вітальними словами виступили: заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк, заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська, президент громадської спілки «Бізнес за партнерство» Жанна Пацьора, директорка проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» GIZ GmbH Іма Хренова-Шимкіна, Виконавчий директор Асоціація міст України Олександр Слобожан.
Привітавши учасників, Олександр Слобожан зазначив, що діяльність місцевого самоврядування має на меті забезпечення якісного, комфортного середовища в громадах. Тому АМУ всіляко підтримує реалізацію екологічних та енергоефективних проєктів розвитку в громадах. Також він наголосив, що завдяки зусиллям АМУ у Державному бюджеті на 2022 рік суттєво збільшилися показники бюджетів громад, що дозволить їм виділяти більше коштів на такі проєкти, що сприятимуть покращенню якості життя. «Для того, щоб з’явився комфортний простір для життя не достатньо виділяти гроші й приймати закони. Щоб проєкт був успішним потрібно чітко дотримуватися наміченого плану. Тоді результатом проєкту буде комфортне екологічне життєве середовище», – зазначив він.
Проєкт «RESET 2022: енергоефективні, зелені школи» присвячений формуванню інноваційної архітектурно-конструктивної парадигми будівництва сучасних, інклюзивних, енергоефективних та екологічно безпечних навчальних закладів. Архітектурний Проєкт «RESET» є головною щорічною подією у сфері інноваційної архітектури громад. В рамках Проєкту передбачені виїзні сесії, навчальні вебінари та презентації у Львові, Харкові, Києві та проведення Щорічного Всеукраїнського архітектурного конкурсу ідей енергоефективної, зеленої школи.

Проєкт реалізується за підтримки: Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства енергетики України, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, Національної спілки архітекторів України, Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)