06 червня 2023 року експерти Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні» проведуть вебінар на тему «Послуга «єВідновлення»: перша практика» для органів місцевого самоврядування, організований Асоціацією міст України.

Під час вебінару будуть висвітлені практичні аспекти реалізації ЕПП «єВідновлення» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 р. № 381, а також дотичні проблемні питання.

31 травня 2023 року відбулася онлайн-зустріч представників Ржищівської міської територіальної громади (Київська область) та муніципалітету Забжег (Чеська Республіка).

Захід організовано Асоціацією міст України та Радою європейських муніципалітетів та регіонів (CEMR) у рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що фінансується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) у рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні (U-LEAD з Європою. Фаза II).

30 травня 2023 року відбулася онлайн-зустріч представників Павлоградської міської територіальної громади (Дніпропетровська область) та муніципалітету Новий Їчин (Чеська Республіка).

На виконання Постанови КМУ від 28 лютого 2023 р. № 174 всі області подали до Міністерства охорони здоров’я проєкти планів розвитку госпітального округу.

Кожна область подала до Міністерства охорони здоров’я проєкт плану розвитку госпітального округу.

Ці проєкти планів будуть розглянуті МОЗ відповідно до затвердженого графіку за областями:

26 травня 2023 року Асоціація міст України провела перший семінар в рамках програми супроводу територіальних громад у процесах відновлення.

Тетяна Мельник, експерт з питань відновлення муніципальної інфраструктури Асоціації міст України, розповіла про нормативно-правове забезпечення планування відновлення територіальних громад, його основні етапи та особливості.

26 травня 2023 року Асоціація міст України проводить перший семінар у сфері відновлення.

Під час семінару Тетяна Мельник, експерт з питань відновлення муніципальної інфраструктури Асоціації міст України, розповість про:

1)  планування відновлення в територіальних громадах;

Рада Європейських муніципалітетів та регіонів з Асоціацією міст України та Cities Alliance провели 16 травня 2023 року захід «Women leaders on the frontlines» для обміну досвідом в жіночому місцевому лідерстві у процесах відбудови та відновлення.

Учасники визначили, що ключовим викликом у відновленні буде посилення спроможності всіх українських муніципалітетів задовольняти як короткострокові потреби відбудови, так і забезпечувати довгострокове планування, засноване на сталих інклюзивних та гендерно-чутливих підходах.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)