О. Слобожан: АМУ є головним партнером КМРВ РЄ у впровадженні проекту з посилення місцевої демократії

26 / Вересень, 2018
25 вересня Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко та Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад (КМРВ) Ради Європи Андреас Кіфер підписали Меморандум про взаєморозуміння у реалізації проекту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні». Читати більше.
Як повідомив Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, цей проект є частиною Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. Меморандумом Конгрес місцевих та регіональних влад РЄ визнав Асоціацію міст України головним партнером у впровадженні проекту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні».
- Цей Меморандум підтверджує, що Асоціація міст України – це найавторитетніша в Україні недержавна організація, яка представляє позицію та захищає права місцевого самоврядування, веде від імені громад діалог з органами державної влади на всіх рівнях. Вона об’єднує 742 сільські, селищні, міські ради, включаючи 301 об’єднану громаду. 
Партнерство передбачає підтримку Конгресом АМУ у відстоюванні інтересів її членів. Підписанти зобов’язуються сприяти спрямуванню органів місцевого самоврядування до діяльності, орієнтованої в першу чергу на громадян.
Асоціація має сприяти впровадженню європейських стандартів місцевої демократії в органах місцевого самоврядування та виступати представником інтересів своїх членів у консультаціях з центральними органами влади.
Нагадаємо, генеральний секретар КМРВ РЄ під час виступу на Дні Діалогу з владою у Тернополі Андреас Кіфер зазначив, що АМУ - це найважливіший місток для забезпечення діалогу між місцевим самоврядуванням та державою та відзначив, що Асоціація є потужною організацією, яка впливає на прийняття законів.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)