19 / Травень, 2021
Асоціація міст України спільно з Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи запрошують долучитися до онлайн заходу "Марафон відкритого врядування", який відбуватиметься в рамках міжнародного тижня відкритого врядування. До організації даного заходу долучилися близько 20 органів місцевого самоврядування, які виступлять в ролі доповідачів та ділитимуться своїми історіями успіху.
Мета заходу - обмін досягнень між українськими громадами, демонстрація прогресу та інновацій у відкритому врядуванні шляхом поширення інклюзивних, різноманітних та гендерно збалансованих ініціатив і кращих практик. Представники органів місцевого самоврядування ознайомляться з досвідом своїх колег та поділяться напрацюваннями у впровадженні місцевих програм та цифрових рішень для залучення громадян (приклади були відібрані за результатами опитування, яке провела АМУ, та пропозицій, отриманих АМУ від громад).
Вперше такий захід відбудеться з трансляцією для міжнародної спільноти. Посилання на нього є на сайті міжнародної ініціативи Партнерство «Відкритий уряд» (OGP).
Тематичні напрями: прозорість та відкритість влади у взаємодії з громадою; інклюзивність у процесі цифрової трансформації; залучення молоді та найменш представлених груп; залучення громадян для сприяння розвитку культурної спадщини і спорту; відкрите врядування як інструмент розвитку освітньої сфери; взаємодія з громадськістю у збереженні довкілля.
 
Ознайомитися з проєктом програми заходу можна за посиланням.
 
Пропонуємо переглянути трансляцію заходу:

Українською мовою:

Англійською мовою:
 
У разі виникнення питань звертайтеся до експертки з правових питань АМУ Інни Скляр: тел. 0937721753, e-mail: i.sklyar@auc.org.ua.
 
Додаткова інформація:
Твіттер: #OpenGovWeek
Знайти захід:www.opengovweek.org/map

Проєкт «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» спільно реалізують Асоціація міст України та Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи. Проект спрямований на покращення якості демократії на місцевому рівні в Україні шляхом посилення інституційних структур та підтримки органів місцевого самоврядування та їх національних асоціацій в діяльності, спрямованій на запровадження принципів етики в процес прийняття рішень, а також підтримка більш інклюзивного, прозорого, підзвітного та орієнтованого на громадян місцевого врядування. Він виконується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи як частина Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки.
Партнерство «Відкритий уряд» (OGP) об'єднує уряд, громадянське суспільство та громадян для створення планів дій, які роблять уряди більш інклюзивними, чуйними та відповідальними. Ініціатива OGP була започаткована у 2011 році для забезпечення міжнародної платформи для внутрішніх реформаторів, які прагнуть зробити свої уряди більш відкритими, підзвітними та чуйними до громадян.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)