21 / Лютий, 2022
18 лютого Асоціація міст України спільно з Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи провели онлайн консультацію для муніципалітетів щодо подачі заявки на участь у відборі нових членів міжнародної програми «Відкритий Уряд – місцевий рівень» (OGP Local). Попередньо на участь у заході зареєструвалися 274 представники органів місцевого самоврядування. Було зібрано понад 200 запитань, на яких побудувалася робота інформаційної сесії.
Представниці з Хмельницького Валентина Андріїшина та з Вінниці Олена Орленко поділилися досвідом написання заявки від своїх муніципалітетів, зосередилися на важливих питаннях і закликали громади стати членом OGP Local. 
Керівниця проєкту «Посилення демократичного врядування на місцевому рівні в Україні» Світлана Грищенко та експертка АМУ Інна Скляр розповіли про процедуру подачі заявок на OGP Local, важливість співпраці з громадськими організаціями та можливість подачі спільної заявки від декількох муніципалітетів.
 
Відеозапис інформаційної сесії:

 

АМУ нагадує, що прийом заявок на OGP Local триває до 16 березня 2022 року. Для участі у відборі органу місцевого самоврядування необхідно заповнити заявку  за  посиланням та надати листи підтримки від керівника органу місцевого самоврядування та, як мінімум одного, партнера від інституцій громадянського суспільства (ІГС). Більше інформації про приєднання до OGP Local на сайті.

Асоціація міст України пропонує громадам практичну допомогу у підготовці заявок. Контакти: експертка АМУ з правових питань Інна Скляр, тел. 0937721753, ел.пошта: i.sklyar@auc.org.ua
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)