19 / Листопад, 2020
18 листопода відбулося перше засідання комітету розвитку е-сервісів Громадської ради при Мінцифрі. Позицію Асоціації міст України на заході представляла експертка з правових питань Інна Скляр.
Під час засідання були розглянуті питання плану дій комітету на найближчий час. Також обговорювалися пропозиції щодо долучення до розроблення платформи "ВзаємоДія", яка має стати єдиною платформою для взаємодії органів державної влади та інститутів громадянського суспільства. Зокрема, учасники засідання підготували звернення щодо включення представників громаради Мінцифри до розробки такої платформи і врахування пропозицій громадської ради. У зв'язку з цим постає питання залучення органів місцевого самоврядування до платформи. Крім того, на заході були опрацьовані питання оптимізації публічних послуг та приведення назв і переліку послуг, що надаються у ЦНАП відповідно до реєстру публічних послуг; питання захисту персональних даних. 
Також учасники засідання обрали голову комітету.
За підсумками голосування головою комітету розвитку е-сервісів Громадської ради при Мінцифрі стала експертка з правових питань АМУ Інна Скляр. Вітаємо!
За результатами обговорення будуть сформовані пропозиції від комітету щодо плану діяльності Громадської ради на 2021 рік. Окремо буде узгоджений план діяльності з планом Мінцифри.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)