11 / Червень, 2021
11 червня 2021 року у м. Дніпро продовжується Діалоговий захід з питань соціального захисту та соціального забезпечення. Захід відбувається в рамках Ініціативи «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», що реалізовується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
Учасники: керівники (представники) органів соціального захисту населення сільських, селищних, міських рад, громадські організації.
Під час ознайомчих візитів із соціальною інфраструктурою Дніпра представників громад супроводжували заступник Дніпровського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, директор департаменту соціальної політики міської ради Едуард Підлубний та експерт з питань соціального захисту та соціального забезпечення Асоціації міст України Назар Миколюк.
Протягом дня учасники заходу ознайомилися з роботою правобережного управління соціального захисту населення в Новокодацькому районі, комунального закладу соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине Щастя» Дніпровської міської ради, відділення для жінок, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Комунального закладу соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине Щастя» Дніпровської міської ради, відділення для бездомних осіб Міського центру соціальної допомоги.
Також цього дня представники органів соціального захисту населення обговорили кращі практики місцевого самоврядування у сфері соціального захисту та соціального забезпечення, поділилися досвідом громад, обмінялися думками щодо подальшого розвитку сфери.
 
 
Підсумував другий день роботи експерт АМУ Назар Миколюк«Два дні у колі колег та однодумців пройшли динамічно і насичено. Ми обговорили величезну кількість питань з представниками центральних органів виконавчої влади, напрацювали низку ідей для подальшої роботи, почули про кращі практики громад у соціальній сфері.  Велика подяка Дніпру – ми побачили як місцева влада працює над покращенням надання соціальних послуг, як розвиває соціальну інфраструктуру. Впевнений, представники громад візьмуть на озброєння кращі приклади і будуть впроваджувати зміни на місцях».
 
Про перший день Діалогового заходу АМУ читайте тут.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)