Асоціація направила Звернення щодо належного бюджетного забезпечення територіальних громад у 2017 році до профільних парламентських комітетів та голів депутатських груп і фракцій

30 / Вересень, 2016

Асоціація міст України направила Звернення щодо належного бюджетного забезпечення територіальних громад в 2017 році (.pdf) у парламентські Комітети з питань бюджету, з питань податкової та митної політики, з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, інші профільні комітети та головам усіх депутатських груп і фракцій.

Звернення було схвалене під час засіданні Правління АМУ 27 вересня у Києві, де, серед іншого, обговорювалось питання врахування інтересів місцевого самоврядування в проекті Держбюджету на 2017 рік. Правління АМУ адресувало Звернення Голові Верховної Ради України та народним депутатам України.

Нагадаємо, раніше експерти Асоціації міст України провели комплексний аналіз бюджетних ініціатив (читати Аналітична довідка АМУ щодо проекту Держбюджету на 2017 (.pdf), який дозволяє стверджувати, що фінансове забезпечення територіальних громад в 2017 році може погіршиться.

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)