19 / Травень, 2023

Асоціація міст України, Всеукраїнське лікарське товариство (ВУЛТ) та дослідницька компанія “Актив-Груп” проводять третє дослідження думки медичних працівників стосовно умов праці та реформування сфери медицини.

Асоціація міст України спільно з компанією «Active Group» та Всеукраїнським лікарським товариством у квітні 2020 року провела опитування медичних працівників щодо готовності до запровадження змін, рівня задоволеності заробітною платою, умовами праці, а у січні 2021 року щодо актуальних питань боротьби із пандемією COVID-19 .

Результати опитування було надіслано до Офісу Президента, Верховної Ради та центральних органів виконавчої влади для прийняття управлінських рішень. Асоціація переконана, що завдяки діям АМУ було прийнято відповідні рішення про доплати, підвищення заробітних плат та збільшення фінансування Програми медичних гарантій тощо.

Для вивчення динаміки ситуації в охороні здоров’я проводиться третє дослідження думки медичних працівників стосовно умов праці та забезпечення всім необхідним, зокрема в умовах воєнного стану. Надзвичайно важливо на сьогодні привернути увагу органів державної влади до складних умов праці медиків та їх захисту.

Результати опитування є анонімними і будуть оприлюднені в узагальненому вигляді.

Заповнити анкету можна за посиланням .

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)