29 / Квітень, 2020

29 квітня 2020 року на YouTube-каналі "Інтервізор" відбулася презентація результатів соцілогічного дослідження "Коронавірус очима медпрацівників України", яке провела Асоціація міст України спільно з дослідницькою компанією "Active Group" та Всеукраїнським лікарським товариством, зокрема по м.Києву.

Презентація результатів соцілогічного дослідження "Коронавірус очима медпрацівників України" по Україні відбулася 23 квітня 2020 року. Було опитано понад 4500 лікарів і досліджено проблематику ролі держави у боротьбі з коронавірусом, а саме:
►забезпечення медперсоналу в умовах пандемії;
►наявність медпрепаратів згідно з протоколом лікування COVID-19;
►особливості роботи в умовах карантину.
Від Асоціації міст України взяла участь аналітик АМУ з питань охорони здоров`я Світлана Осташко.
Також у презентації результатів дослідження взяли участь: Позній Олександр, директор дослідницької компанії "Актив-груп"; Карабаєв Даніель, Голова Київської лікарської ради, заслужений лікар України; Скрипка Сергій, Голова комітету з питань охорони здоров'я Громадської ради при КМДА; Холоденко Вадим, Фельдшер невідкладних станів, Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва та Алла Шлапак, депутат Київської міської ради.
Під час презентації учасники обговорили результати опитування медичних працівників, стан справ в охороні здоров`я  та вплив пандемії COVID-19 на медицину. Презентацію можна завантажити тут.
Станом на 29 квітня в Україні зафіксовано 9 563 випадки захворювання на COVID-19, з них 1976 –  медпрацівників, а це 20% від усіх захворілих. Це кожен п’ятий з усіх, у кого підтверджено COVID-19. 
АМУ постійно наголошує, що медичні працівники в першу чергу потребують захисту. 
Асоціація міст України постійно привертає увагу органів державної влади до цього питання і просить не залишати громади сам на сам з проблемами у сфері охорони здоров'я! Щоб подолати поширення коронавірусу необхідні матеріальні і технічні ресурси в обсягах, що перевищують можливості регіонів. Вирішення усіх проблемних питань територіальних громад в умовах надзвичайної ситуації в країні та запровадження реформ в медицині, вимагають концентрації зусиль і потребують залучення значно більших ресурсів з державного бюджету.
Ааналітичний центр АМУ

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)