05 / Листопад, 2021
АМУ запрошує  громади до участі у онлайн  конференції “Чому civic tech важливі для територіальних громад?” 
Захід проводиться в рамках проєкту «Civic tech – інструмент якісної взаємодії», який реалізується Асоціацією міст України та ГО “Стратегії розвитку громад” у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке  громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що  виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Конференція відбудеться 9 листопада на платформі zoom, початок о 10.00. 
Для участі необхідно зареєструватися  за посиланням
Під час заходу члени команди проєкту поділяться історіями успіху та викликами, представники громад розкажуть, що вже зроблено і над чим ще працюють, а також відбудеться прем'єрний показ фільму про три успіхи громад.
Увага! Кількість учасників обмежена можливостями zoom, але запис заходу буде доступний на сайті АМУ.
У разі виникнення питань звертайтеся на електронну пошту  i.sklyar@auc.org.ua або телефоном +38 093 772 17 53, Інна Скляр.

Наразі проєкт вийшов на фінальну стадію, але АМУ не припинятиме консультаційну складову, тому громади й надалі можуть звертатись до Інни Скляр (+38 093 772 17 53;  i.sklyar@auc.org.ua) з питань впровадження інструментів civic tech, зокрема щодо локальних нормативно-правових актів. Усі розроблені матеріали в рамках проєкту доступні за посиланням, а також на YouTube каналі та сторінці проєкту у Facebook.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)