30 / Серпень, 2021

27 серпня експертка АМУ з правових питань Інна Скляр  взяла участь у засіданні Координаційної ради з питань реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». 
Під час засідання  члени Координаційної ради ознайомилися з проміжною інформацією про стан виконання плану дій із впровадження Ініціативи у 2021-2022 роках (доопрацьована за результатами обговорення інформація буде оприлюднена найближчим часом) та розглянули проблемні питання, що виникають під час реалізації окремих заходів.
Також учасники засідання обговорили питання підготовки до відзначення 10-ї річниці започаткування Ініціативи, зокрема участі України у конкурсі на нагородження премією Open Government Awards.

Нагадаємо, Координаційна рада з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» утворена відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 13 червня 2012 р. № 671.
Основними завданнями Ради є сприяння координації заходів з впровадження Ініціативи та залученню інститутів громадянського суспільства до її реалізації. До складу Ради входять 7 представників від органів виконавчої влади та 7 представників від громадськості, обраних на конкурсних засадах.
Склад Координаційної ради був нещодавно оновлений за результатами відкритого конкурсу з обрання представників інститутів громадянського суспільства.
Роботу Координаційної ради організаційно забезпечує Департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)