21 / Травень, 2021
19 травня відбулося засідання оновленого складу Координаційної ради Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Асоціацію міст України на заході представляла експертка з правових питань Інна Скляр.
Під час засідання обговорювалося питання виконання завдання з підвищення прозорості та ефективності державного контролю у сфері публічних закупівель, визначеного у плані дій із впровадження Ініціативи у 2018 – 2020 роках (розпорядження Уряду №1088 від 18.12.2018 р.).
Зважаючи на те, що питання потребує грунтовного вивчення та обговорення, було ініційовано створення робочої групи, яка б включала усіх стейкхолдерів. Крім того, було затверджене положення про Координаційну раду із доопрацюваннями, які запропонували члени Координаційної ради. Також одноголосно було обрано співголову Координаційної ради - Олесю Архипську, представницю Transparency International Ukraine.
Додатково про Ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд»:
  • Офіційний сайт міжнародної Ініціативи: https://www.opengovpartnership.org/
  • Сторінка Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні у Фейсбук: https://www.facebook.com/ogpUkraine
  • Відеоролик про Ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд» можна переглянути за посиланням.
  • План дій із впровадження Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" у 2021 - 2022 роках (ознайомитися)

Нагадаємо, Кабінет Міністрів утворив Координаційну раду з питань реалізації в Україні міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» з метою координації роботи органів виконавчої влади з реалізації  Ініціативи (постанова від 13 червня 2012 р. № 671).
До складу Координаційної ради входять по 7 представників від органів виконавчої влади і громадськості. Цього року АМУ вперше подала заявку на конкурс та була відібрана для участі (детальніше тут). Координаційна рада має двох співголів – від Уряду (Державний секретар Кабінету Міністрів України) та від громадськості. Члени Координаційної ради від громадськості обираються на конкурсних засадах.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)