15 / Вересень, 2021
15 вересня 2021 року о 15.00 відбудеться вебінар “Виконання ОМС заходу проєкту інформатизації, зокрема у складі об'єкту будівництва”. Організатор - Міністерство цифрової трансформації України.
Захід буде корисним для органів місцевого самоврядування, які працюють над діджиталізацією та планують оновлювати комп’ютерну техніку, а також для громад, які отримали субвенцію з Держбюджету у цьому році чи планують подаватися в наступному.
 
Під час вебінару будуть обговорюватися наступні питання:
  • що таке проєкт інформатизації;
  • як створювати інформаційну систему;
  • як визначити чи треба погоджувати проєкт з Мінцифрою;
  • правові підстави проведення експертизи проєкту інформатизації;
  • як подати документи на експертизу тощо.
Вебінар відбуватиметься на платформі Youtube за посиланням 
Учасники матимуть можливість ставити свої питання в чаті.

Нагадаємо, що питання погодження проєктів з Мінцифрою неодноразово піднімалося громадами-членами АМУ. Наразі відповідно до п. 13 Положення "Про формування та виконання Національної програми інформатизації", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 1998 р. №1352, під час виконання завдань (проектів) Національної програми інформатизації державні замовники беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють платежі за такими завданнями (проектами) після їх погодження з Генеральним державним замовником у разі, коли їх вартість дорівнює або перевищує 500 тис. грн, а в разі закупівель послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості, - коли їх вартість перевищує 1 тис. грн.

 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)