03 / Лютий, 2020
29 січня  Уряд схвалив зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підтримку розвитку об’єднаних територіальних громад.
Запропоновані зміни передбачають розширення напрямків використання субвенції  не тільки на формування (створення) інфраструктури об’єднаних громад, а й на розвиток вже існуючої її мережі. Уточнюється напрям використання субвенції на інші заходи, що сприяють забезпеченню населення якісними послугами та врегульовується питання використання економії коштів такої субвенції за результатами проведення процедур закупівель.
За пропозицією Асоціації міст України в остаточній редакції постанови виключено обмеження використання економії коштів субвенції за результатами проведення процедур закупівель лише у четвертому кварталі.
Зміни, схвалені постановою Уряду від 29.01.2020 №38 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. №200» сприятимуть підвищенню ефективності використання коштів субвенції на підтримку розвитку об’єднаних територіальних громад.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)