05 / Березень, 2019
Жашківська міська ОТГ є однією з кількох громад, що приймають участь у проекті «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», який реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом.
Проект надає експертну підтримку і допомогу об’єднаним територіальним громадам в розробці їхніх Стратегій розвитку, плану заходів з її реалізації стратегії та відповідних систем моніторингу.
Засідання вже вдруге поспіль проходить на базі унікального підприємства пройшло на базі Жашківського кінного заводу (Кінно-спортивний комплекс Парадиз - http://paradeallure.com/).
Учасників, які прибули на засідання робочої групи, привітав міський голова Цибровський Ігор Андрійович та побажав всім плідної роботи на благо громади.
Засідання робочої групи складалось з трьох частин. На першій (вступній) - консультант зі стратегічного планування Воляник Ігор коротко пригадав присутнім про етапи розробки стратегії, орієнтовні терміни виконання кожного етапу та роль членів робочої групи, виконавчого апарату ради та депутатського корпусу.
В другій частині – робоча група проводила ревізую напрацювань SWOT – аналізу, отриманих на минулому засіданні 22 грудня 2018 року. Учасники критикували свої судження та сперечались з приводу сильних і слабких сторін громади. Говорили про наявність власних регіональних продуктів, ярмарків, про закриття в селах акушерських пунктів та багато іншого. Обговорили також зовнішні фактори (можливості та загрози), які впливають на розвиток громади.
В третій частині працювали над визначенням бачення Жашківської громади, провели роботу в великій групі, щодо пошуку вдалих формулювань, які б найбільш точно окреслили майбутнє громади.
Результати роботи буде узагальнено та розіслано всім учасникам Робочої групи та депутатського корпусу.
Робота над розробкою стратегії буде продовжена в період між засіданнями Робочої групи. До наступного засідання члени робочої групи випрацюють повний проект SWOT-матриці (порівняльні переваги, виклики та загрози для громади), а також її бачення.
Наступне засідання робочої групи заплановано на кінець березня 2019 року.

  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)