11 / Травень, 2018
У Києві завершився семінар-тренінг для представників органів місцевого самоврядування, який організувала Асоціація міст України в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) за підтримки USAID.
Під керівництвом спеціалістів ГО «Бюро соціальних та політичних розробок» Ірини Запотоцької, експерта з територіальної організації соціальної сфери, та Ольги Цвілій, експерта з управління у сфері соціальної роботи та стратегічного планування, учасники семінару-тренінгу працювали над питаннями «Кроки впровадження ініціативи на рівні територіальних громад» та « Ефективна реалізація ініціативи на місцях та оцінка результатів її впровадження» (презентація).
 
 
Наприкінці заходу директор Проекту USAID «ПУЛЬС» Ігор Парасюк привітав всіх учасників із успішним завершенням заходу та вручив сертифікати.
 «Впевнений, досвід тренінгу стане корисним у вашій натхненній справі, і ви будете ділитися ним зі своїми колегами та іншими містами. Бажаю вам досягти тієї мети, яку ви поставили перед собою, беручи учать у цьому заході» - додав Ігор Парасюк.
Зі свого боку учасники висловили слова вдячності Асоціації та тренерам, а також відзначили ефективність і корисність проведеного заходу.
 
«Асоціація міст України зробила надзвичайно важливу справу, організувавши конкурс «Міста, дружні до дитини» та провівши тренінг.  Народження і втілення цього проекту є запорукою розвитку освітнього та культурного середовища у наших містах. І ми готові навчатися та втілювати найкращі ідеї, щоб наші діти були щасливими!» - наголосила Олена Кузьміна, заступник начальника, начальник відділу загальної середньої освіти управління освіти Чернівецької міської ради.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)