24 / Травень, 2019
23-24 травня у Києві проходив практикум із галузевої законотворчості та адвокасі для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом «Освіта». Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)». Серед учасників, які долучилися до заходу - представники громад-членів Асоціації міст України, які працюють у сфері управління освітою.
Другий день навчання розпочався із візиту до Інклюзивно-ресурсного центру Дарницького району м.Києва. Учасники ознайомилися з роботою закладу освіти, обмінялися досвідом з працівниками ІРЦ столиці щодо специфіки надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами. 

Захід продовжився у приміщенні Асоціації міст України, де представники громад поспілкувалися з Директором Проекту ПУЛЬС Ігорем Парасюком і обговорили подальші плани роботи на місцях у сфері освіти та впровадження освітньої реформи. Учасники висловили свою вдячність Асоціації міст України за організацію і проведення таких важливих заходів, за змістовну і насичену програму, а також за сприятння розвитку освітнього середовища на місцях та захист інтересів освітян України.
Наприкінці практикуму Директор Проекту ПУЛЬС Ігор Парасюк вручив учасникам сертифікати про успішне проходження навчання.
 
 
    
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)