27 / Березень, 2019

27 березня на засіданні Уряду внесено зміни до перспективних планів формування територій громад  Рівненської та Львівської областей.

Відповідно до внесених змін у перспективному плані формування територій громад Рівненської області змінюється склад Дубенської, Привільненської і Повчанської громад.
А в перспективному плані формування територій громад Львівської області  уточнено склад Жидачівської та Гніздичівської територіальних громад.
Асоціація міст України погодила проекти змін без зауважень.
 
Нагадаємо: відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» перспективний план формування територій громад Автономної Республіки Крим, області розробляється Радою міністрів Автономної Республіки Крим, відповідною обласною державною адміністрацією згідно з методикою формування спроможних територіальних громад і охоплює всю територію Автономної Республіки Крим, області. Після чого його схвалює відповідна обласна рада та затверджує Кабінет Міністрів України. Процедура аналогічна і при внесенні змін.
23 області України мають затверджені перспективні плани формування територій громад, і лише в Закарпатській області він відсутній.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)