13 / Лютий, 2019
13 лютого відбулося засідання робочої групи Стратегічного планування розвитку Снігурівської громади.
Захід відбувся в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується АМУ спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом.
Учасники засідання вивчили матеріали  досліджень, проведених  експертами, та  працювали над  остаточною редакцією бачення, стратегічних напрямів та стратегічних цілей -  тобто дерева цілей майбутньої стратегії. Як зберегти населення сільських територій, як забезпечити збереження найбільшої цінності громади – її земель?  Як примусити користувачів землі дотримуватися правил, і як  перетворити  територію на  зручний, зрозумілий і досяжний для більшості мешканців простір?  На усі ці «як?» належить відповісти робочій групі. І це не просто, особливо в умовах, коли вибори не відбулися. Тож вирішено почати з меморандуму про співробітництво громад та спробувати співпрацювати, шукаючи підтримки спільним проектам.
У засіданні взяли участь сільські голови рад, що об’єдналися, депутати міської ради, освітяни, керівники установ. В умовах такої співпраці відкритим питанням залишається думка представників бізнесу. 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)