15 / Жовтень, 2020
13 жовтня Асоціація міст України направила Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування зауваження та пропозиції щодо вдосконалення проєкту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій (№ 3651-д від 06.10.2020 р.). АМУ вважає, що проєкт Закону № 3651-д не повною мірою врегульовує усі аспекти організації діяльності органів місцевого самоврядування після проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Підтримуючи в цілому необхідність прийняття проєкту Закону № 3651-д, АМУ переконана, що він має бути прийнятий у першому читанні за основу з подальшим доопрацюванням до другого читання окремих норм, щоб мінімізувати ризики утворення правового вакууму в процесі завершення чергового етапу реформи. 
АМУ готова долучитися до роботи над удосконаленням норм проєкту Закону № 3651-д та сподівається на консолідацію зусиль усіх зацікавлених сторін для завершення чергового етапу реформи місцевого самоврядування. 

Нагадуємо, АМУ звернулася до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з проханням невідкладно включити до порядку денного пленарного засідання Верховної Ради України, запланованого на 20 жовтня, питання розгляду проєкту Закону № 3651-д від 06.10.2020 р. 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)