13 / Травень, 2020
Громадська рада при Міністерстві розвитку громад та територій України виступила ініціатором проведення Всеукраїнського онлайн-марафону «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020», який буде проходити в режимі відеоконференції протягом 5 днів (з 18 по 22 травня 2020 року).
Метою проведення марафону є ознайомлення учасників з формуванням та реалізацією державної політики у галузі енергоефективності та енергозбереження, а також з прикладами реалізації енергоефективних проєктів у житлово-комунальному господарстві, будівництві, промисловості, соціальній сфері тощо. Окрім того, частина заходу буде присвячена питанню залучення інвестицій для реалізації проєктів з енергоефективності, енергозбереження, відновлювальної енергетики.
Модераторами та спікерами марафону будуть представники органів державної влади та місцевого самоврядування, провідні вітчизняні та міжнародні експерти, науковці, представники бізнесу. У кількох дискусійних панелях заплановані також виступи представників Асоціації міст України. Зважаючи на це, участь у марафоні буде цікава як представникам органів місцевого самоврядування, державної влади, так і представникам комунальних підприємств, установ та організацій.
Враховуючи актуальність теми марафону та широкий спектр запланованих питань для обговорення, Громадська рада при Мінрегіоні запрошує всіх бажаючих долучитися до участі у ньому.
 
З програмою онлайн-марафону та умовами участі можна ознайомитися за посиланням.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)