05 / Лютий, 2020

Кабінет Міністрів України 5 лютого 2020 року прийняв розпорядження про внесення змін до перспективних планів формування територій громад Київської та Житомирської областей. Проєкти змін були надіслані обласними державними адміністраціями за результатами рішень прийнятих обласними радами. По суті це зміни, які стосуються 7 громад з двох областей.

Так, у перспективному плані Житомирської області уточнено склад Коростишівської громади та додано Старосілецьку громаду.
Що стосується перспективного плану Київської області, то у ньому уточнено склад Бишівської громади. Окрім цього додано Глевахівську, Ташанську, Циблівську та Томашівську, які раніше не були передбачені перспективним планом.
Найближчим часом обласні державні адмінстрації мають подати перспективні плани, які б охоплювали 100% території області. Щодо перспективних планів областей проводились консультативні наради при Мінрегіоні, до яких активно долучилась Асоціація міст України. Відбулося 48 засідань, під час яких кожна область пройшла по два кола обговорення. Проте майже в кожній області ще залишаються спірні питання. В регіонах тривають обговорення та консультації. Разом з тим остаточний документ формує і подає обласна державна адміністрація.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)