28 / Січень, 2020
28 січня в Мінрегіоні відбулися додаткові консультації за участю асоціацій, експертів, представників органів місцевого самоврядування та обласних державних адміністрацій. Так, було обговорено райони, до яких були зауваження на попередньому засіданні. Представники Івано-Франківської та Чернівецької ОДА озвучили ті питання, які виникли в результаті доопрацювання в регіонах.
Асоціацію міст України на консультаціях представляли: виконавчий директор Івано-Франківського РВ Юрій Стефанчук та експертка з правових питань Інна Скляр (інформацію щодо позиції АМУ по кожній з областей підготували представники регіональних відділень). Також участь у нараді взяли: Василь Равлик, Сокирянський  міський голова, Ігор Нажига, заступник Новодністровського міського голови, Валерій Романенко, Вашковецький сільський голова, Андрій Гермак, Лівенецький сільський голова, Василь Чуляк, Тарашанський сільський голова, Володимир Чуйко, перший заступник Галицького міського голови, Олег Скриник, секретар Галицької міської ради.
Серед учасників заходу були народні депутати, представники інших асоціацій та експерти. По обом областям залишилися питання, які потребують доопрацювання на місцях, зокрема обговорення і консультацій з усіма стейкхолдерами.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)