26 / Квітень, 2019
Ефективне стратегічне планування залежить від стратегічного мислення лідерів громад! В цьому переконались учасники під час роботи в Тростянецькій об'єднаній територіальній громаді в команді членів робочої групи зі стратегічного планування 23 квітня 2019 року.
В роботі робочої групи взяв участь Тростянецький міський голова Юрій Бова, .
Тема засідання була присвячена обговоренню проекту Стратегії розвитку Тростянецької міської об'єднаної територіальної громади.
Бурхливий діалог розпочався під час формулювання бачення та місії. Міський голова окреслив стратегічні тенденції на майбутню перспективу, яку буде підтримувати орган місцевого самоврядування: "Тростянецька ОТГ вже сьогодні показує свої конкурентні переваги у боротьбі за людей та ресурси із громадами - конкурентами, а саме містами Суми та Охтирка. Вже сьогодні спортивні та культурні простори громади заохочують бажаючих із інших регіонів України отримувати спортивні, культурні послуги та послуги дозвілля саме в Тростянецькій ОТГ. Таким чином, Тростянецька громада поступово перетворються в громаду спорту та дозвілля. Сьогодні створюється спортивний комплекс та мережа спортивних об'єктів із застосуванням європейських стандартів, наприклад футбольні поля, база біатлону та інші. Так, остаточне створення спортивного комплексу, наприклад, може стати такою точкою економічного зростання, яка залучить спортивні клуби із інших регіонів України та підштовхне до розвитку МСБ в допоміжних сферах обслуговування спортсментів, а саме їх харчування, розміщення та дозвілля".
Щоб залучити інвесторів на свою територію Тростянецька ОТГ розробила Концепцію індустріального парку та виділела земельну ділянку. 
Після дискусії учасники робочої групи прийняли рішення стосовно подальшого опрацювання дерева цілей та початок розробки Плану дій до Стратегії розвитку громади. Наступне засідання заплановано провести у червні - липні 2019 року.
  
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)