22 / Квітень, 2020
17 квітня Мінрегіон провів онлайн-нараду щодо перспективних планів Закарпатської, Запорізької, Київської, Херсонської, Черкаської та Чернігівської областей. Позицію Асоціації міст України представляли: голова Київського РВ АМУ Анатолій Федорук, експертка з правових питань Інна Скляр. Зауваження та пропозиції від АМУ були сформовані на загальних зборах, які проводили регіональні відділення. Також всебічний аналіз проводили консультанти та експерти в регіональних відділеннях. Основа усіх зауважень - бачення членів АМУ, яке має відповідати Методиці формування спроможних територіальних громад.
За результатами наради облдержадміністрації мають сформувати позицію щодо врахування чи відхилення зауважень. На жаль, станом на 21.04.2020 року, протокол узгодження позицій АМУ не наданий. Перші три перспективні плани, а саме - Житомирської, Харківської, Миколаївської областей, прийняті на минулому засіданні Уряду - 15 квітня, але офіційно ще не опубліковані. Разом з тим вже 22 квітня можуть бути прийняті перспективні плани, які були опрацьовані стейкхолдерами на онлайн-нарадах. 
 
Нагадаємо, вже відбулося три онлайн-наради (детальніше - тут і тут), де були опрацьовані 17 перспективних планів. Окрім цього, на погодження до АМУ надійшли перспективні плани Одеської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Львівської областей. Що стосується перспективних планів Рівненської та Сумської областей, то до АМУ ці перспеквтині плани ще не надходили.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)