01 / Березень, 2019
21 лютого у Новоселицькій громаді пройшло друге засідання Робочої групи зі стратегічного планування в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується АМУ спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом.
Захід відкрила міський голова Новоселицької ОТГ Марія Нікорич, яка акцентувала на важливості процесу розробки стратегічних документів для життя громади. Під час другого засідання учасниками було обговорено напрацювання до Профілю громади та запропоноване формулювання стратегічного бачення та місії, а також доопрацьовано SWOT-аналіз. Друга частина засідання була присвячена напрацюванню стратегічних напрямів, стратегічних цілей та оперативних цілей. Учасники об’єдналися в робочі групи по тематичним напрямкам і напрацювали пропозиції щодо цілей різних рівнів.
Консультант стратегічного планування відзначає те, що Новоселицька громада все активніше «втягується» в процес стратегічного планування.
На думку учасників засідання, необхідно максимально передбачити можливості для розвитку переробних виробництв на території громади. Також ініціативи мають працювати на поліпшення якості життя в громаді. Саме з цією метою розробляються стратегічні документи: Стратегія розвитку громади та План її реалізації на три роки.

   

Нагадаємо, сприяння у розробленні стратегічних та програмних документів територіальних громад малих міст, в тому числі ОТГ, відбувається в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст» , конкурсний відбір громад-учасників для якого здійснила Асоціація міст України для проекту. 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)