03 / Червень, 2019

31 травня на позачерговій сесії Нетішинської міської ради прийнято рішення про добровільне приєднання Старокривинської сільської територіальної громади до територіальної громади міста обласного значення Нетішин. Рішення про приєднання прийняла і Старокривинська сільська рада. Громади пройшли усі процедурні етапи приєднання відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». На Хмельниччині це вже друга територіальна громада, яка утворилася з центром у місті обласного значення. У 2018 році усі етапи пройшло місто Славута, приєднавши Варварівську сільську територіальну громаду.
Консультативну допомогу у проходженні всіх етапів приєднання надавали регіональні консультанти офісу реформ при Хмельницькому регіональному відділенні Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Нагадаємо: вже 29 територіальних громад з центрами в містах обласного значення пройшли всі етапи передбачені Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та приєднали 71 сільську, селищну територіальну громаду.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)