04 / Грудень, 2019

Сьогодні, 4 грудня 2019 року, відбулось засідання Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Під час засідання прийняли такі актуальні для органів місцевого самоврядування акти:

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 року «Про затвердження Типового положення про регіональну раду професійної (професійно-технічної) освіти»

Постановою Кабінету Міністрів України затверджено Типове положення про регіональну раду професійної (професійно-технічної) освіти, що має стати консультативно-дорадчим органом Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з метою участі у формуванні та реалізації регіональної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти. До складу регіональної ради буде включено, зокрема, представників міських рад міст-обласних центрів, як одних із заінтересованих у розвитку професійної сфери осіб. Прийняття акта в цілому збалансувати ринок праці великих міст та врахувати позицію представників органів місцевого самоврядування під час формування та реалізації регіональної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти. Документ розроблений за участі Асоціації міст України та був нею офіційно погоджений.

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 року «Про внесення змін у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 493»

Розпорядженням пропонується з метою ефективного використання субвенції на спортивні комплекси закладів освіти залежно від їх засновників (району чи ОТГ) здійснити зміну окремих кодів та назв місцевих бюджетів. Наприклад, код районного бюджету змінити на код бюджету ОТГ. Це дозволить використати кошти за цільовим призначенням та забезпечити вчасний ремонт чи облаштування відповідних спортивних комплексів.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)