07 / Червень, 2017
7 червня 2017 року під час засідання Кабінету Міністрів України затверджено перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, а також погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Казначейства станом на 01.01.2017 за бюджетною програмою «Державний фонд регіонального розвитку». Асоціацію міст України на засіданні Уряду представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.
До розпорядження КМУ включені інвестиційні проекти на загальну суму  765 957,9 тис. грн., що були надані на розгляд Комісії, утвореної Мїнрегіоном для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку Вінницькою, Волинською, Дніпропетровською, Донецькою, Житомирською, Закарпатською, Запорізькою, Івано-Франківською, Полтавською, Рівненською, Сумською, Тернопільською, Харківською, Херсонською, Хмельницькою, Черкаською, Чернівецькою, Чернігівською обласними та Київською міською держадміністраціями.
До розпорядження Кабінету Міністрів України було також включено погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Казначейства, що виникла у попередніх роках за програмою «Державний фонд регіонального розвитку» в обсязі 366,794 тис. грн. по об’єктах Миколаївської (207,494 тис.) та Хмельницької (159,3 тис.) областей.
Нагадуємо, що загальний обсяг Фонду на 2017 рік встановлено в сумі 3,5 млрд. грн., а отже, нерозподілений залишок передбаченого регіонам обсягу коштів наразі складає 2 млрд. 734 млн. грн.
Довідково: розподіл коштів Державного фонду регіонального розвитку на 2017 рік в розрізі регіонів  здійснено за критеріями, визначеними статтею 241 Бюджетного кодексу України, зокрема: 80% коштів - відповідно до чисельності населення, яке проживає у відповідному регіоні; 20% коштів - з урахуванням рівня соціально-економічного розвитку регіонів відповідно до показника валового регіонального продукту в розрахунку на одну особу (для регіонів, у яких цей показник складає менше 75% середнього показника по Україні).

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)