05 / Серпень, 2020
5 серпня відбулося засідання Кабінету Міністрів України, на якому  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль презентував оновлену Державну стратегію регіонального розвитку країни на 7 наступних років.
 «Цей документ підготувало Мінрегіонрозвитку. Це важливий документ, сповнений новими змістами, європейськими підходами до розвитку регіонів. У документі визначено, як держава буде розвивати і підтримувати території, зокрема міські агломерації, монофункціональні міста, сільські території у несприятливих умовах, гірські райони, макрорегіон Азов-Чорне море, прикордонні території та інші», - сказав Д.Шмигаль.
Він зазначив, що у документі враховано і питання нового адміністративно-територіального устрою, новостворених 136 районів і 1470 новоутворених територіальних громад, і «це лише один з кроків у цьому напрямку».

Нагадаємо, Асоціація міст України погодила проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку до 2027 року» з зауваженнями та пропозиціями. Проєкт Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 рр. розроблено робочою групою, до складу якої входила АМУ.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)