16 / Листопад, 2017

Учора, 15 листопада 2017 року, на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами». Нею пропонується внести зміни в Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами. Йдеться про скасування обмежень на використання залишків по субвенції та дозвіл їх спрямувати на придбання засобів корекції психофізичного розвитку.

Асоціація міст України підтримала прийняття цього нормативно-правового акту, оскільки це дозволить органам місцевого самоврядування спрямувати залишки зазначеної субвенції на оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти та розвиток інклюзивного освітнього середовища.

ТЕКСТ постанови (у проекті)

Порівняльна таблиця

Окрім цього, було також прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 p. № 1298». Нею до Єдиної тарифної сітки на оплату праці працівників освіти внесено зміни, що уточнюють оплату праці окремих посад (старшого дослідника, доктора філософії, завідувачів лабораторій та відділень виробничої практики училищ). Це викликано змінами законодавства та тим, що до цього це питання не було належним чином урегульовано.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)