01 / Березень, 2018

1 березня у Львові розпочалася третя навчальна сесія в рамках річного навчального циклу з розробки стратегій розвитку територіальних громад в Україні. Захід відбувається в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Участь у навчанні беруть службовці органів місцевого самоврядування та представники громадських організацій.
Мета заходу — отримати теоретичні знання та практичні навички у сфері стратегічного планування, зокрема, ознайомитися з процедурою відбору технічних завдань на проекти розвитку.
З вітальним словом до учасників заходу звернувся директор проекту ПУЛЬС Ігор Парасюк. Він розповів про завдання навчального циклу та наголосив на важливості розвитку методик стратегічного планування в територіальних громадах.
Експерти зі стратегічного планування Олександр Волошинський, Ігор Воляник та Василь Кашевський звернули увагу на важливість підготовки професійних кадрів, які б займалися питаннями стратегічного планування.
Навчання проходить в три етапи (перші два – аудиторні, третій – польовий):
1. Ознайомлення з теорією стратегічного планування (етапи стратегічного планування, процедура відбору технічних завдань на проекти розвитку, формування плану реалізації стратегії) та презентація результатів виконання практичного домашнього завдання, отриманого на попередній сесії, — система цілей стратегічного плану та підготовка технічних завдань на проекти місцевого розвитку.
2. Проведення практичних занять.
3. Виконання домашнього завдання у власній громаді.
Засідання навчальної групи продовжиться завтра. У програмі навчання – практикуми з відбору технічних завдань на проекти розвитку.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)