14 / Березень, 2019
14-15 березня у Львові в рамках VII Всеукраїнського Форуму місцевого самоврядування проводиться засідання Секції фінансистів місцевих рад АМУ. Захід організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У роботі Секції беруть участь начальники фінансових управлінь та відділів місцевих рад, представники органів державної влади, експерти. На заході присутні представник USAID, куратор проекту ПУЛЬС Віктор Рачкевич, директор Проекту ПУЛЬС Ігор Парасюк, директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук, аналітик АМУ Тетяна Палійчук, виконавчий директор Львівського регіонального відділення АМУ Василь Абаімов, консультанти Львівського РВ АМУ.
І. Парасюк звернувся до учасників заходу з вітальним словом, нагадавши, що АМУ проводить засідання секції фінансистів щороку і вважає своїм пріоритетом лобіювати на державному рівні фінансові інтереси громад.
  
Робота секції включає обговорення наступних питань:
- Дії Асоціації міст України в бюджетному процесі 2018 року, подальші напрями діяльності АМУ в галузі фінансів.
- Зміни у бюджетному процесі у зв’язку із запровадженням середньострокового бюджетного планування.
- Забезпеченість освітньою та медичною субвенціями. Розподіл додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я. 
- Про заборону розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду місцевих бюджетів на депозитних рахунках.
- Забезпечення сплати податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів за фактичним місцезнаходженням підприємств, установ, організацій.
- Про перерозподіл коштів, що надійшли від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва до місцевих бюджетів, на користь державного бюджету.
- Фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.
- Перспективи розширення функцій та повноважень органів місцевого самоврядування в частині адміністрування податків та зборів тощо.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)