17 / Вересень, 2018
З 26 по 28 вересня у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, просп. Броварський, 15) відкривається дев’ята щорічна будівельна виставка - Міжнародний Експофорум «Будівництво. Архітектура. Нерухомість».
У заході візьмуть участь близько 300 брендів ринку нерухомості, будівельних матеріалів і технологій. Учасники представлять усі етапи сучасного будівництва: від проектування до внутрішніх оздоблювальних робіт.
 У рамках виставки відбудуться тематичні заходи. Головна подія – круглий стіл на тему «Реалізація державних та регіональних житлових програм – шлях до вирішення проблеми забезпечення житлом громадян, що потребують соціального захисту».
Початок Круглого столу 26 вересня о 12:00. Організатори: Будівельна палата України, Асоціація міст України, Фонд Держмолодьжитло разом з ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».
В обговоренні візьмуть участь Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, представники центральних органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, будівельних компаній та фінансових установ.
 Більше про виставку можна дізнатись на сайті Будівельної палати України.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)