30 / Січень, 2020
Процес реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади триває, незважаючи на відкликання законопроєкту «Про внесення змін до Конституції України реєстр» (щодо децентралізації влади) № 2598.
29 січня 2020 року Асоціація міст України долучилася до консультацій з питань підготовки концепцій змін до законодавства про місцеве самоврядування та про місцеві державні адміністрації. Основна ідея змін – це осучаснення законодавства про місцеве самоврядування та приведення його у відповідність з принципами Європейської хартії місцевого самоврядування. У консультаціях взяли участь також представники Мінрегіону, інших асоціацій органів місцевого самоврядування та проєктів міжнародної технічної допомоги. Асоціацію міст України на консультаціях представляв аналітик АМУ Олександр Логінов.
Наразі проведені попередні консультації щодо законодавства про місцеве самоврядування, за результатами яких будуть сформовані конкретні пропозиції АМУ. На 31 січня 2020 року заплановано проведення консультацій питань підготовки концепцій змін до законодавства про місцеві державні адміністрації. 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)