12 / Квітень, 2019
У Тернополі другий день працює Секція Асоціації міст України з питань освіти. Захід організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Співорганізатором засідання є управління освіти і науки Тернопільської міської ради.
Сьогодні учасники Секції Асоціація міст України з питань освіти ознайомлюються з кращими практиками закладів освіти м.Тернополя. 
Директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 Лілія Анатоліївна Вавринів виступила з презентацією "Успішний керівник у сучасному освітньому просторі".
Директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 1» Тернопільської міської ради Тетяна Михайлівна Бабійчук виступила з презентацією на тему "Інформаційно-ресурсний центр як осередок забезпечення фундаментального права дітей із особливими освітніми потребами".
Про інклюзивне навчання дошкільників у контексті дитиноцентризму розповіла завідуюча закладом дошкільної освіти № 2 Надія Іванівна Безкоровайна, з діяльністю якого ознайомились освітяни з усієї України.

 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)