31 / Жовтень, 2019
31 жовтня у Києві розпочалось дводенне засідання Секції фінансистів місцевих рад Асоціації міст України. Захід проводиться в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ.
У засіданні беруть участь фінансисти місцевих рад з різних областей України, делегація з Грузії: Президент Асоціації фінансистів місцевого самоврядування Грузії Давид Хосруашвили, керівник фінансового департаменту мерії м. Тбілісі Гаиоз Талаквадзе, фінансовий директор Асоціації фінансистів місцевого самоврядування Грузії Інга Курдованідзе.
Заступник Виконавчого директора Асоціації міст України, директор Аналітичного центру Ярослав Рабошук відкрив засідання. Він окреслив актуальні питання для громад: середньострокове бюджетне планування в умовах постійних змін законодавства, субвенцію місцевим бюджетам на освіту, фінансове забезпечення медицини.
Ярослав Рабошук представив присутнім пропозиції АМУ до Державного бюджету на 2020 рік в частині місцевих бюджетів та розповів про основні завдання Секції, після чого запросив учасників до конструктивного діалогу. Засідання модерує аналітик Аналітичного центру АМУ Тетяна Палійчук.
Давид Хосруашвили презентував учасникам Секції Асоціації міст України діяльність, структуру та кращі практики Асоціації фінансистів місцевого самоврядування Грузії.
Сьогодні учасники обговорюватимуть вкрай важливі питання для громад, а саме:
  • Стан фінансової спроможності місцевих бюджетів у 2019 році та реалізації середньострокового бюджетного планування.
  • Показники місцевих бюджетів у проєкті Державного бюджету на 2020 рік (законопроєкт №2000 від 15.09.2019).
  • Пропозиції АМУ до Державного бюджету в частині місцевих бюджетів.
  •   
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)