27 / Квітень, 2018
26-27 квітня, в Ужгороді, Закарпатська область, працює Секція АМУ з питань діяльності та розвитку територіальних громад. Захід проводиться в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ. Засідання організовано у форматі обміну досвідом «Рівний-рівному».
У роботі Секції беруть участь голови ОТГ, заступники голів ОТГ, секретарі рад ОТГ, старости сіл Закарпатської, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Рівненської, Сумської, Чернігівської та Чернівецької областей. 
  
Відкрив засідання голова Закарпатського регіонального відділення АМУ, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. З вітальними словами до учасників звернулися експерт із розроблення законодавства та управління ресурсами ОМС АМУ Людмила Даменцова та виконавчий директор Закарпатського РВ АМУ Іван Ревтій.
Учасники засідання розглянули й обговорили питання планування розвитку об’єднаної територіальної громади, створення належних умов для комфортного життя та розвитку її жителів, забезпечення сприятливого інвестиційного клімату та залучення інвестицій, розвитку малого і середнього бізнесу, надання якісних адміністративних послуг населенню громади, організації медичного забезпечення та послуг у культурній та освітній сферах, розвитку транскордонного співробітництва і нововведення у діяльності старост.
   
У дискусії виступили Перечинський міський голова Закарпатської області Іван Погоріляк, Вакулівський сільський голова Дніпропетровської області Артур Шевцов, секретар Тячівської міської ради Закарпатської області Іван Кричфалушій, консультант Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша, секретар Баранівської міської ради Житомирської області Олександр Самчук, директор ЦНАП Миляцької сільської ради Рівненської області та інші.
 
Учасники засідання ознайомилися з діяльністю ЦНАП у м. Ужгород, який нещодавно переїхав до спеціально реконструйованого та відповідно оснащеного приміщення. 
 
У другий день роботи Секції АМУ – 27 квітня - її учасники відвідують Перечинську міську об’єднану територіальну громаду та ознайомляться з організацією її діяльності.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)