13 / Грудень, 2017
11-12 грудня 2017 року у Рівному відбулося засідання Секції АМУ з питань адміністративних послуг. Захід проведено в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується за підтримки USAID.
У роботі Секції взяли участь  40 представників громад з різних областей України. Модерував засідання Директор Центрального офісу впровадження децентралізаційної реформи АМУ Володимир Мягкоход. На відкритті засідання виступили народний депутат України Олександр Дехтярчук, виконавчий директор рівненського РВ АМУ Тетяна Грещук, заступник Рівненського міського голови Віталій Герман.  Також серед учасників були представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Департаменту державного земельного кадастру Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Рівненської міської ради та Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг.

Перша частина засідання проходила у сесійній залі Рівненської міської ради, де учасники обговорили актуальні питання розвитку системи надання адміністративних послуг, зокрема, й у сфері земельних відносин. Також представники міст дискутували щодо законопроекту «Про внесення змін до деяких законопроектів України щодо приведення законодавства у відповідність до Закону України «Про адміністративні послуги», розробленого Мінрегіоном.
Після завершення засідання учасники ознайомилися з кращими практиками та інноваціями в організації роботи Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг та перспективами його розвитку.
У другий день роботи Секції учасники відвідали місто Дубно, де вивчали роботу місцевого ЦНАПу. За кілька днів там відбудеться відкриття додаткових приміщень Центру, а відтак  тут надаватимуться додаткові послуги.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)