26 / Квітень, 2019
22 квітня 2019 року Ржищівська міська об'єднана територіальна громада Київської області провела третє засідання Робочої групи із розробки Стратегії розвитку Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади.
Учасників робочої групи привітали в.о. міського голови Чорненька Крістіна Іванівна. Вона подякувалі присутнім учасникам робочої групи та небайдужим мешканцям, що виявили бажання долучитися до процесу стратегування в громаді.
Ржищівська міська об'єднана територіальна громада бере участь у проекті «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», який реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом. Цей проект передбачає розроблення Стратегії, плану заходів з її реалізації та відповідних систем моніторингу.
На початку засідання консультант зі стратегічного планування Людмила Євсєєва нагадала присутнім етапи розробки стратегії та запропонувала формат та порядок денний третього засідання робочої групи.
Учасники робочої групи обговорили проект Стратегії розвитку Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади. Також розглянули стратегічне бачення, місію, стратегічні напрями, стратегічні цілі, оперативні цілі.
За результатами спільної роботи було напрацьовано дерево цілей, яке покладено в основу оголошення збору проектних ідей. Було прийнято рішення про збір проектних ідей до кінця травня 2019 року.
Наступне засідання робочої групи заплановано на червень 2019 року
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)