02 / Листопад, 2017
2 листопада розпочалася робота практикуму з розробки законодавства та адвокасі для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом «місцевий економічний розвиток». Захід організовано АМУ спільно з Апаратом Верховної Ради України в рамках Проекту USAID ПУЛЬС. У роботі практикуму беруть участь 27 представників громад-членів АМУ.
Відкрили захід заступник керівника Апарату Верховної Ради України Олександр Мартиненко та Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.
Під час першої сесії учасники прослухали лекції «Законодавча процедура та правила проектування нормативно-правових актів», «Нормативно-правові акти органів місцевого самоврядування» та «Відкриті дані як інструментарій законодавчих ініціатив».
 
Також у програмі практикуму Круглий стіл з питань нормативно-правового забезпечення економічного розвитку за участі представників Секретаріату Комітету з питань економічної політики, Комітету з питань промислової політики і підприємництва,  Міністерства економічного розвитку, департаментів Київської міської державної адміністрації, Асоціації міст України. Після завершення занять для представників міст буде організована екскурсія сесійним будинком Верховної Ради.
У другий день практикуму учасники ознайомляться роботою департаменту економіки та інвестицій КМДА, прослухають лекції експертів АМУ та ознайомляться з ВЕБ-інструментами розробки законодавства, які діють на сайті Асоціації.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)