14 / Грудень, 2017
14 грудня   розпочався практикум з галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування з питань управління фінансами. Захід організовано АМУ спільно з Апаратом Верховної Ради України в рамках Проекту USAID ПУЛЬС.  
Захід відкрив Заступник Керівника Апарату Верховної Ради України О.Мартиненко.
Учасників заходу ознайомили з принципами законотворчої роботи та законодавчого процесу, правилами оформлення проектів законів та вимогами законодавчої техніки, основами нормотворчості місцевого самоврядування. Фахові консультації з цих питань надали працівники Головних юридичного управління Апарату Верховної Ради України, Інституту законодавства парламенту.
Круглий стіл розпочався презентацією «Захист права на інформацію» інформаційно-правового центру. У ході жвавої дискусії працівники секретаріатів комітетів Верховної Ради України з питань бюджету, податкової та митної політики, міністерств фінансів, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства обговорили проблеми, які існують в сфері місцевих фінансів та можливі шляхи їх вирішення. Під час практикуму відбувся обмін досвідом між представниками органів місцевого самоврядування.
Відкрив захід заступник керівника Апарату Верховної Ради України Олександр Мартиненко.
Після завершення занять для представників міст буде організована екскурсія сесійним будинком Верховної Ради.
У другий день практикуму учасники ознайомляться з роботою Національного банку України.
 
      

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)