26 / Лютий, 2019

Сьогодні, 26 лютого 2019 року, в Міністерстві освіти і науки України під модерування державного експерта директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН Оксана Савицька відбулось чергове засідання робочої групи з розроблення нормативно-правових актів із питань протидії та попередження булінгу в закладах освіти.

Участь у засіданні взяли представники профільних міністерств, громадських організацій та експертного середовища. До складу робочої групи від Асоціації міст України увійшла аналітик Аналітичного центру Людмила Мозгова, яка наголосила на необхідності створення умов для оперативного інформування про випадок булінгу та забезпеченні автономії закладу освіти щодо визначення осіб, відповідальних за впровадження антибулінгових заходів.

  

Учасники засідання також обговорювали алгоритм дій керівника закладу освіти та інших учасників освітнього процесу під час виявлення ситуації цькування. Крім того, обговорювались принципи антибулінгової політики в школах, умови розвитку емоційного інтелекту у дітей та вчителів, допомоги, реагування, відповідальності, попередження, безпечного середовища у школах.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)