12 / Травень, 2020
Постановою Кабміну від 27.04.2020 р. №308 “Про виділення коштів для надання фінансової допомоги Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття” регулюється питання спрямування коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття:

- на безповоротній основі для виплати допомоги по частковому безробіттю на період карантину — в розмірі 4,7 млрд грн;
- на поворотній основі для виплати допомоги по безробіттю — 1,3 млрд грн.

Така постанова була прийнята для того, щоб надати допомогу малому і середньому бізнесу у покритті витрат на зарплату робітникам, яким скорочено робочий час, тим самим зберігаючи робочі місця.
За інформацією Мінекономіки, кількість поданих пакетів документів на отримання фінансової допомоги склала 6 873. Були прийняті 1 715 позитивних рішень, що дозволить забезпечити виплати для 25 777 працівників. У стадії розгляду ‒ 3 339 пакетів документів. Прийом заявок продовжується.
З детальною інструкцією, як роботодавцю оформити допомогу по частковому безробіттю, можна ознайомитися тут. Для подання документів та отримання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям необхідно звертатися до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)