28 / Лютий, 2019
Верховна Рада України ухвалила проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» №9476 від 16.01.2019 року. 
Прийнятим Законом уточнено показники міжбюджетних трансфертів, передбачених у Державному бюджеті України на 2019 рік для місцевих бюджетів м. Покрова та м. Марганця в Дніпропетровській області, м. Бердянська в Запорізькій області, м. Коломиї в Івано-Франківській області, м. Лозової в Харківської області, м. Канева в Черкаській області, м. Ніжина в Чернігівській області та бюджету Красилівської міської об’єднаної територіальної громади в Хмельницькій області.
Асоціація міст України погодила розроблений Міністерством фінансів України законопроект і надала пропозиції:
  • збільшити обсяги міжбюджетних трансфертів, зокрема освітньої та медичної субвенцій, відповідно до потреб міських територіальних громад, що приєднали у 2018 році суміжні сільських, селищні територіальні громади;
  • передбачити відповідні міжбюджетні трансферти для міста Мукачево, які враховують приєднання;
  • переглянути обсяги міжбюджетних трансфертів в сторону збільшення та змінення кодів бюджетів для бюджетів міст (об’єднаних територіальних громад) Балти, Біляївка та Лимана;
  • встановити особливості міжбюджетних відносин для 45 ОТГ, в яких перші вибори не відбулися у зв’язку з введенням воєнного стану.
Пропозиції Асоціації міст України враховано частково.
Лист АМУ (завантажити)
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)