12 / Травень, 2020
Платформа CANactions School розробила освітню програму «SPACES. Просторове планування для доступності, співробітництва та економічної сталості». Участь у програмі безкоштовна, вона триватиме протягом 2020 року та розрахована на спільну участь 4-6 ОТГ, які розташовані поруч. Програма тестує унікальний для України планувальний формат, коли одночасно кілька сусідніх ОТГ спробують знайти точки дотику і побудують взаємовигідні стосунки. Управлінські команди кількох сусідніх ОТГ, спільно з експертами з просторового планування, навчаться розробляти неформальну просторову документацію і створять платформу для запуску спільних проєктів з фокусом на економічний розвиток та доступність соціальних послуг. Результатом програми SPACES буде розроблена учасниками субрегіональна «Концепція просторового розвитку», яка покриватиме територію всіх ОТГ-учасниць та допомагатиме їм координувати проєкти міжмуніципального співробітництва, незважаючи на адміністративні кордони. Важливою передумовою для участі у програмі є мотивація працювати разом з сусідніми ОТГ задля спільного блага всіх громад-учасниць. Визначення групиучасників програми SPACES відбувається у два етапи.
 
 ЕТАП 1. Формування групи та лист про намір
З 13 квітня по 24 травня 2020 року CANactions School організовує прийом заявок для формування списку найбільш перспективних та вмотивованих груп ОТГ.
Для подачі заявки потрібно:
  • Сформувати групу ОТГ - домовитися з головами сусідніх ОТГ про спільну участь у програмі. Група має налічувати від 4 до 6 ОТГ. Сусідні ОТГ—це ті, що мають спільний кордон, або розташовані на відстані до 10 км одна від одної.
  • Затантажити лист про намір  - скласти у довільній формі та завантажити в онлайн-формі нижче скан-копію листа про намір щодо участі в програмі за підписом голів всіх ОТГ-учасниць.
  • Завантажити в онлайн-форму:
ІНФО-ДОВІДКИ ПРО КОЖУ ОТГ. Чотири, п'ять чи шість коротких інформаційних довідок про кожну з ОТГ-учасниць, в залежності від кількості громад у групі. Форма довідки для кожної з громад однакова. Завантажити форму за посиланням.
ПРОПОЗИЦІЮ ПО ПРИМІЩЕННЮ. Кілька пропозицій по приміщенню, яке буде використовуватись для проведення освітніх модулів. Перевага надається приміщенням, які можна використовувати без додаткової оплати (розташоване на території однієї з ОТГ-учасниць групи, вільно вміщає до 50 осіб, укомплектоване 50 стільцями та 10 столами, які можна розставляти в різних конфігураціях, опалюється в холодну пору року).
ПРОПОЗИЦІЮ ПО ХАРЧУВАННЮ. Пропозицію по місцю харчування для учасників/ць (у пішій доступності до місця навчання) або контакти компанії, яка може надавати послуги доставки обідів;
ПРОПОЗИЦІЮ ПО ПРОЖИВАННЮ. Пропозицію по місцю проживання для іногородніх учасників/ць та менторів програми (до 15-18 осіб).
Оголошення результатів першого етапу відбору відбудеться 29 травня 2020 року.
 
► ЕТАП 2. Зустріч на території ОТГ
З 1 по 5 червня 2020 року представники/ці CANactions School завітають до кожної групи для остаточного відбору однієї, яка братиме участь у програмі.
Оголошення результатів другого етапу відбору відбудеться 12 червня 2020 року.
 
Контакти:
Електронна адреса - school@canactions.com
Програмний директор CANactions School Вадим Денисенко  - тел. +38 063 700 16 12
Детальніше ознайомитися з програмою та можливостями проєкту можна за посиланням
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)