14 / Квітень, 2020
14 квітня відбулася онлайн-нарада по узгодженню перспективних планів територій Вінницької, Донецької, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської областей. Позицію Асоціації міст України представляв виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та експертка з правових питань Інна Скляр. До онлайн-зустрічі також підключився народний депутат України Руслан Требушкін.
Для напрацювання спільної позиції регіональними відділеннями АМУ проводилась робота серед членів Асоціації. Втім, є ряд позицій, які залишаються дискусійними. Олександр Слобожан подякував за співпрацю Вінницькій ОДА, оскільки саме по цій області було найменше зауважень від Асоціації міст України. Також він наголосив на тому, що потрібно дотримуватись Методики формування спроможних територіальних громад і враховувати позицію жителів громад.
У регіонах разом з облдержадміністраціями працювали виконавчий директор Вінницького РВ АМУ Владислав Філатов, виконавчий директор Івано-Франківського РВ АМУ Юрій Стефанчук, виконавчий директор Тернопільського РВ АМУ Ігор Гірчак.
 
     
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)