11 / Жовтень, 2019
11 жовтня в Одесі продовжується робота Секції АМУ з питань освіти. Захід проводиться в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ. 
Учасники - керівники органів управління освітою обласних центрів, міст обласного значення, ОТГ, керівники закладів загальної середньої освіти м. Одеси.
Сьогодні представники міст вивчали кращі практики закладів освіти Одеси.
В Одеському навчально-виховному комплексі «Гімназія № 7» директорка НВК Світлана Мельник акцентувала увагу учасників на консолідуючій функції системи освіти. Вона розповіла про нові методики, які використовують фахівці в освіті. Зокрема, було запозичено канадський досвід, що допомагає впроваджувати в одеських школах рух за здоровий спосіб життя.  Про досвід учнівського самоврядування як складову управлінської діяльності розповіла директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич. Зокрема, було презентовано Парламент старшокласників, який проводить різноманітні заходи та долучається до важливих подій міста. Крім того, учасники дізналися про проведення Всеукраїнських крос-форумів та як працює електронний інтерактивний підручник «Підручник. UA».
Також освітяни здійснили огляд Одеського інклюзивно-ресурсного центру № 1, під час якого керівниця закладу Вікторія Пастерначенко розповіла про організацію і функціонування центру, та міжнародне співробітництво у питанні соціальної адаптації дитини з інвалідністю.
По завершенню заходу учасники обговорили наступні кроки діяльності АМУ в сфері освіти та підбили підсумки засідання Секції.
Про перший день засідання Секції читайте тут.
 
  
 
 
 
 
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)