18 / Листопад, 2019

15 листопада 2019 року під час засідання Уряду було прийнято зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1203 «Про утворення Координаційної ради з питань впровадження реформи у сфері освіти», якими пропонується привести до відповідності назв посад реорганізованих центральних органів виконавчої влади посади членів та оновити склад представників Координаційної ради з питань впровадження реформи освіти (порівняльна таблиця).

Також постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1203» внесено зміни до Положення про Координаційну раду з питань впровадження реформи у сфері освіти. Ними передбачено додаткову компетенцію цього органу щодо моніторингу стану виконання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування покладених на них завдань не тільки Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988, а й Концепції реалізації державної політики у сфері у сфері професійної (професійно-технічної) освіти «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта» на період до 2027 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 червня 2019 року № 419.

Нагадуємо, що до складу Координаційної ради з питань впровадження реформи у сфері освіти входить представник Асоціації міст України. Інтереси громад на минулих засіданнях представляв Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Асоціація міст України вітає рішення Уряду продовжити діяльність цього дорадчого органу, оскільки це дозволить доносити до державної влади проблеми міст та ОТГ у частині забезпечення реформи освіти.

Аналітичний центр АМУ

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)